KTR18EZPF9090
MFR.Part #
KTR18EZPF9090
JLCPCB Part #
C2086212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS