KTR18EZPF8871
MFR.Part #
KTR18EZPF8871
JLCPCB Part #
C4112703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS