KTR18EZPF8450
MFR.Part #
KTR18EZPF8450
JLCPCB Part #
C2112573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS