KTR18EZPF7873
MFR.Part #
KTR18EZPF7873
JLCPCB Part #
C2122119
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS