KTR18EZPF7503
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF7503
JLCPCB Part #
C510143
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS