KTR18EZPF7502
MFR.Part #
KTR18EZPF7502
JLCPCB Part #
C2074850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS