KTR18EZPF7150
MFR.Part #
KTR18EZPF7150
JLCPCB Part #
C2091142
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS