KTR18EZPF69R8
MFR.Part #
KTR18EZPF69R8
JLCPCB Part #
C3957616
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS