KTR18EZPF6982
MFR.Part #
KTR18EZPF6982
JLCPCB Part #
C4276102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS