KTR18EZPF6802
MFR.Part #
KTR18EZPF6802
JLCPCB Part #
C4079680
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS