KTR18EZPF6202
MFR.Part #
KTR18EZPF6202
JLCPCB Part #
C4224681
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS