KTR18EZPF6201
MFR.Part #
KTR18EZPF6201
JLCPCB Part #
C2093810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS