KTR18EZPF59R0
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF59R0
JLCPCB Part #
C2111148
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS