KTR18EZPF56R2
MFR.Part #
KTR18EZPF56R2
JLCPCB Part #
C4175459
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS