KTR18EZPF5493
MFR.Part #
KTR18EZPF5493
JLCPCB Part #
C2121864
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS