KTR18EZPF4R70
MFR.Part #
KTR18EZPF4R70
JLCPCB Part #
C510139
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS