KTR18EZPF4993
MFR.Part #
KTR18EZPF4993
JLCPCB Part #
C2845201
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS