KTR18EZPF4870
MFR.Part #
KTR18EZPF4870
JLCPCB Part #
C3938682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS