KTR18EZPF4643
MFR.Part #
KTR18EZPF4643
JLCPCB Part #
C4116523
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS