KTR18EZPF4322
MFR.Part #
KTR18EZPF4322
JLCPCB Part #
C2082795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS