KTR18EZPF4321
MFR.Part #
KTR18EZPF4321
JLCPCB Part #
C3932559
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS