KTR18EZPF4320
MFR.Part #
KTR18EZPF4320
JLCPCB Part #
C2111530
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS