KTR18EZPF4303
MFR.Part #
KTR18EZPF4303
JLCPCB Part #
C4108648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS