KTR18EZPF4220
MFR.Part #
KTR18EZPF4220
JLCPCB Part #
C4232966
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS