KTR18EZPF4121
MFR.Part #
KTR18EZPF4121
JLCPCB Part #
C3964724
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS