KTR18EZPF4120
MFR.Part #
KTR18EZPF4120
JLCPCB Part #
C2111809
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS