KTR18EZPF3923
MFR.Part #
KTR18EZPF3923
JLCPCB Part #
C2089890
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS