KTR18EZPF3830
MFR.Part #
KTR18EZPF3830
JLCPCB Part #
C2111979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS