KTR18EZPF3740
MFR.Part #
KTR18EZPF3740
JLCPCB Part #
C2082788
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS