KTR18EZPF3650
MFR.Part #
KTR18EZPF3650
JLCPCB Part #
C4189341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS