KTR18EZPF3483
MFR.Part #
KTR18EZPF3483
JLCPCB Part #
C2086182
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS