KTR18EZPF3481
MFR.Part #
KTR18EZPF3481
JLCPCB Part #
C2090926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS