KTR18EZPF3090
MFR.Part #
KTR18EZPF3090
JLCPCB Part #
C2110205
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS