KTR18EZPF3013
MFR.Part #
KTR18EZPF3013
JLCPCB Part #
C2086152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS