KTR18EZPF3012
MFR.Part #
KTR18EZPF3012
JLCPCB Part #
C2112258
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS