KTR18EZPF2942
MFR.Part #
KTR18EZPF2942
JLCPCB Part #
C2089464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS