KTR18EZPF2613
MFR.Part #
KTR18EZPF2613
JLCPCB Part #
C2086220
Description
-55℃~+155℃ 250mW 261kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS