KTR18EZPF2553
MFR.Part #
KTR18EZPF2553
JLCPCB Part #
C4185825
Description
-55℃~+155℃ 250mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS