KTR18EZPF2492
MFR.Part #
KTR18EZPF2492
JLCPCB Part #
C4321599
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS