KTR18EZPF2491
MFR.Part #
KTR18EZPF2491
JLCPCB Part #
C4122325
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS