KTR18EZPF23R2
MFR.Part #
KTR18EZPF23R2
JLCPCB Part #
C3982491
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS