KTR18EZPF2372
MFR.Part #
KTR18EZPF2372
JLCPCB Part #
C4072198
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS