KTR18EZPF2371
MFR.Part #
KTR18EZPF2371
JLCPCB Part #
C4085865
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS