KTR18EZPF22R1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF22R1
JLCPCB Part #
C2110651
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS