KTR18EZPF2262
MFR.Part #
KTR18EZPF2262
JLCPCB Part #
C2110663
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS