KTR18EZPF2152
MFR.Part #
KTR18EZPF2152
JLCPCB Part #
C2110325
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS