KTR18EZPF1R50
MFR.Part #
KTR18EZPF1R50
JLCPCB Part #
C2111127
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS