KTR18EZPF1820
MFR.Part #
KTR18EZPF1820
JLCPCB Part #
C4127878
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS