KTR18EZPF1742
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF1742
JLCPCB Part #
C2110311
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS