KTR18EZPF1651
MFR.Part #
KTR18EZPF1651
JLCPCB Part #
C2110623
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS